0937-813-1465 Contact@Itakingroup.com
header

گروه آیتکین، ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، آماده است تا با افراد، موسسات، سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌های تجاری و بازرگانی و فروشگاه‌ها همکاری کند. هدف ما در گروه آیتکین ایجاد تحول در جهت پیشرفت کسب‌وکار شماست. ما در گروه آیتکین در تلاش هستیم تا تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین شکل ممکن به مشتریان نشان دهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار موفق یاری کنیم. در واقع شما با داشتن وب سایتی جذاب و بی‌نقص می‌توانید مشتریان را متوجه میزان جدیت خود در کار کنید و برتری خود را نسبت به رقبا به آن‌ها نشان دهید. طراحی وب سایت ما، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه‌ی مشتری صورت می پذیرد. دغدغه‌ی تیم ما همواره ارائه دادن خدمات جامع و متفاوت در زمینه طراحی سایت به مشتریان است. از آنجاکه یکی از اهداف کلیدی ما خاص بودن شماست و در این مسیر داشتن ویژگی‌هایی همچون لوگو و ست اداری شیک و خاص امری مهم است تصمیم گرفته‌ایم در کنار طراحی انواع سایت‌های داینامیک، سایت‌هایی با قالب آماده و سایت‌های وردپرسی، به طور تخصصی به طراحی لوگو و ست اداری نیز بپردازیم. ما با تلفیق نیازها و ایده‌ها، وب سایت حرفه‌ای و متفاوت از رقبایتان را برای شما طراحی می‌کنیم. شما می‌توانید با ارائه نیاز خود به ما آسوده خاطر باشید.

توانایی های ما

Frontend
html

HTML

css

CSS

js

Javascript

Backend
asp

ASP.NET

C#

C#

sql

SQL SERVER

CMS & Services
wordpress

WordPress

CPanel

CPanel

Plesk

Plesk

Design
logo

Logo

visitcard

Visitcard

چشم انداز،ارزش ها و سرمایه های ما

چشم انداز ما

گروه آیتکین با فراهم آوردن محیطی پویا، در جهت جذب جوانان خلاق و متخصص گام بزرگی برداشته‌است. آیتکین با تکیه بر این سرمایه بزرگ، موفق به گسترش فعالیت‌های خود در زمینه‌های مختلف شده‌است. ارائه مشاوره و تولید محصولات نرم‌افزاری و خدمات تحت وب از جمله دستاورد‌های این گروه می‌باشند.

ارزش‌های ما

تعهد به کیفیت و رضایت مشتریان از مهم‌ترین ارزش‌های گروه آیتکین هستند. در این راستا تمامی خدمات ارائه‌شده، پیش از تحویل به کاربران مورد تست و ارزیابی قرار می‌گیرند. هم‌چنین در کنار پشتیبانی از محصولات، محتوای آموزشی لازم نیز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد تا بتوانند به بهترین نحو از خدمت خریداری شده بهره ببرند.

سرمایه های انسانی ما

یکی از مهم‌ترین شاخص‌های پیشرفت برای هر جامعه‌ای استفاده حداکثری از استعداد‌های موجود و ترویج تفکر خودکفایی است. انتخاب آیتکین توسط کارآفرینان و نخبگان دغدغه‌مند از افتخارات این گروه است. آیتکین تلاش می‌کند تا با ارائه خدمات متنوع و به‌روز، در این مسیر پرفراز و نشیب همراه شما باشد و روز به روز سهم خود را در این همراهی افزایش دهد.