0937-813-1465 Contact@Itakingroup.com
header

شما برای توسعه کسب و کار خود و امکان رقابت در حوزه‌ کار خود، نیاز دارید تا با مشتریان هرچه بیش‌تر و به‌روزتر ارتباط برقرار کنید که این مسئله تنها با کسب و کارهای اینترنتی میسر خواهد بود. طراحی سایت وردپرس، پیشنهاد ویژه‌ی آیتکین برای کلیه مدیران کسب و کارهایی است که به دنبال تهیه وب‌سایتی کامل و کارآمد در کوتاه‌ترین زمان ممکن با کمترین هزینه هستند.

چرا قالب های وردپرس؟

صرفه جویی مالی

با استفاده از طراحی سایت وردپرس، قادر خواهید بود بخش عمده‌ای از هزینه‌های خود را کاهش داده و برای کسب و کار خود ذخیره کنید. هزینه کم‌تر طراحی سایت با وردپرس نسبت به روش‌های دیگر کدنویسی به معنای کاهش کیفیت سایت شما نخواهد بود چرا که در وردپرس، سیستم مدیریت محتوا آماده است و تنها هزینه این بخش حذف می‌شود.

فروشگاه آنلاین

مهمترین مزیت وردپرس وجود قالب‌های فروشگاهی و قابلیت استفاده از از افزونه ووکامرس است. این افزونه سایت شما را به یک فروشگاه تمام عیار، شیک و حرفه‌ای تبدیل می‌کند. تمام ابزارهای دسته بندی محصول، اتصال به درگاه بانکی، مدیریت روش‌های حمل و نقل و بسیاری از امکانات دیگر در قالب فروشگاهی وردپرس وجود دارند.

سیستم مدیریت محتوای آسان

گرچه یکی از معضلاتی که مدیران کسب وکارها در طراحی سایت با آن مواجه هستند، ضرورت مدیریت، کنترل و سایر امور مربوط به نگه‌داری و به‌روزرسانی یک وب‌سایت است. راه‌حل این مشکل، طراحی سایت وردپرس است که با سیستم مدیریت محتوا و رابط کاربری آسان، وقت چندانی برای مدیریت سایت از شما نخواهد گرفت

جدیدترین قالب های آیتکین

  • قالب شرکتی
  • قالب شخصی
  • قالب فروشگاهی
  • نمایش همه
قالب شرکتی

مناسب برای معرفی کسب و کار شما به مشتریان شما با امکان دریافت ایمیل

1.5 میلیون تومان

سفارش دمو
قالب فروشگاهی

یک فروشگاه کامل با امکان ارسال پیامک به مدیر فروشگاه و خروجی اکسل

2 میلیون تومان

سفارش دمو
قالب شرکتی-فروشگاهی

مناسب برای شرکت هایی که به دنبال فروشگاه آنلاین نیز هستند.

2.5 میلیون تومان

سفارش دمو
قالب شخصی

مناسب برای معرفی خود و تجربیات شخصی تان به مخاطبانتان

2 میلیون تومان

سفارش دمو
قالب چندمنظوره فروشگاهی

یک فروشگاه کامل با امکان ارسال پیامک به مدیر فروشگاه و خروجی اکسل

3 میلیون تومان

سفارش دمو
قالب فروشگاهی

یک فروشگاه کامل با تنوع در صفحات و انواع گالری های جذاب با امکانات عالی

3 میلیون تومان

سفارش دمو

سوالات شما

طراحی سایت نیاز به هاست و دامنه نیز دارد، آیا می بایست جداگانه از شرکتی دیگر تهیه و تنظیم کنیم؟

آیتکین در مورد تهیه هاست، کلیه اقدامات لازم را انجام می‌دهد و در این مورد نیازی به خرید هاست توسط مشتری نمی‌باشد. البته با توجه به این مسئله که انتخاب دامنه کاملا مطابق با سلیقه مشتری است، تهیه دامنه به دلخواه مشتری و توسط خود او انجام می‌شود.

طراحی وب سایت و تحویل آن چقدر طول می کشد؟

طراحی وب‌سایت با امکانات اولیه، حداکثر یک هفته زمان می‌برد. در صورتی که مشتری، تمایل داشته باشه باشد که امکانات بیش‌تری به سایت خود بیفزاید، این زمان بین دو تا سه هفته متغیر خواهد بود

چگونه سایت خود را مدیریت کنم؟

تمامی سایت‌های ما یک صفحه مدیریت اختصاصی دارند که می‌توانید از طریق آن تمامی قسمت‌های سایت خود را ویرایش و حتی بخش‌های جدید به آن اضافه کنید. علاوه بر این، در هنگام تحویل سایت، برای شما فیلم آموزشی مدیریت سایت ارسال خواهد شد. در صورت نیاز پشتیبانی آیتکین شما را در مدیریت سایت راهنمایی خواهد کرد.

آیا می توانم مدیریت سایت را به آیتکین بسپارم؟

بله. مدیریت سایت از جمله خدمات دیگر آیتکین است که جهت رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده‌است و البته مستلزم پرداخت هزینه و سفارش مشتری است.

آیا می توانم محصولی را در سایت بفروشم؟

بله. برای این منظور حتما باید قالب‌های فروشگاهی را سفارش دهید تا وب سایت شما شامل تمامی امکانات فروشگاهی از جمله سبد خرید و پرداخت آنلاین باشد.